Zdarma Vás navštívíme

Domluvte si nezávaznou schůzku s naším zástupcem u Vás doma.

Vypočítáme Vám kolik výměnou ušetříte i jaká je návratnost,. Začněte spořit ihned a a vyměňte žárovky v celém vašem bytě.

Kontaktujte nás


Okamžitý náběh

LED žárovky mají okamžitý náběh. Pomalejší náběh mají úsporné výbojkové žárovky. LED žárovky se rozsvítí okamžitě na 100% výkonu.

Příjemná barva

LED žárovky mají přirozenou barvu. Vyrábí se v mnoha barvách. Nejčastější teplá bílá je velmi blízká barvě světla běžné žárovky.

Životnost a ekologie

LED žárovky mají extrémně dlouhou životnost. Při provozu se minimálně zahřívají, neobsahují nebezpečné látky a jsou tedy bezpečné. Jedná se o ekologický a ekonomický světelný zdroj.

O nás

Společnost LEDPROFES a.s. je výhradním dovozcem a distributorem DIGILAMP FRANCE pro Českou republiku a Slovensko. V našem portfóliu LED produktů jsou značky ECOMY, DIGILAMP, DIGILIGHT a DIGITEC. 

Pro naše obchodní partnery máme stále kompletní sortiment skladem v ČR, který je zásobován každý týden z centrálního skladu pro Evropu v Paříži.

V případě Vaše zájmu o spolupráci, nebo naše produkty nás prosím kontaktujte na oficiálních kontaktech. Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.


Rychlý kontakt

#

Adresa:

LEDPROFES a.s.

ČSA 145
391 81 - Veselí nad Lužnicí

#

Telefon:

+420 273 160 033
+420 800 888 952

#

Email:

info@ledprofes.cz