Kalkulačka opravdových úspor

Na této kalkulačce si jednoduše spočítáte vaší úsporu při nahrazení klasických vláknových žárovek novými moderními LED žárovkami. Zadáte jednoduché vstupní parametry a ihned víte, kolik peněz ušetříte. Také se ihned dozvíte, za jakou dobu se vám vaše investice vrátí.

Klasická žárovka

LED žárovka

Zadejte počet současných žárovek Zadejte příkon nové LED žárovky
       
Zadejte příkon současných žárovek Cena nové LED žárovky
       
Cena elektřiny: Doba svícení/den v hodninách:
     


Výpočty jsou pouze informativní ...

Přesnější propočet podle jednotlivých typů žárovek ve vašem bytě/domě vám rád připraví náš obchodní zástupce.

Dále máte u nás možnost pořídit celou investici do LED žárovek třeba na splátky bez navýšení

TIP: V případě že se rozhodnete pro splátkový prodej, je možné současně o stanovenou měsíční splátku ponížit vaší měsíční zálohu na elektřinu. Vaše investice do obnovy osvětlení pak mohou být i nulové.

Více o splátkách

Okamžitý náběh

LED žárovky mají okamžitý náběh. Pomalejší náběh mají úsporné výbojkové žárovky. LED žárovky se rozsvítí okamžitě na 100% výkonu.

Příjemná barva

LED žárovky mají přirozenou barvu. Vyrábí se v mnoha barvách. Nejčastější teplá bílá je velmi blízká barvě světla běžné žárovky.

Životnost a ekologie

LED žárovky mají extrémně dlouhou životnost. Při provozu se minimálně zahřívají, neobsahují nebezpečné látky a jsou tedy bezpečné. Jedná se o ekologický a ekonomický světelný zdroj.

O nás

Společnost LEDPROFES a.s. je výhradním dovozcem a distributorem DIGILAMP FRANCE pro Českou republiku a Slovensko. V našem portfóliu LED produktů jsou značky ECOMY, DIGILAMP, DIGILIGHT a DIGITEC. 

Pro naše obchodní partnery máme stále kompletní sortiment skladem v ČR, který je zásobován každý týden z centrálního skladu pro Evropu v Paříži.

V případě Vaše zájmu o spolupráci, nebo naše produkty nás prosím kontaktujte na oficiálních kontaktech. Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.


Rychlý kontakt

#

Adresa:

LEDPROFES a.s.

ČSA 145
391 81 - Veselí nad Lužnicí

#

Telefon:

+420 273 160 033
+420 800 888 952

#

Email:

info@ledprofes.cz